Wyszukiwarka

Kategorie

Wyszukiwarka

VROOM

Vroom® Central Vacuum Systems oferuje kilka typów centralnych jednostek podciśnieniowych w całym domu - Filtrowany Cyclonic ™, Jednorazowy worek filtracyjny i Odwrócony filtr cyklonowy. Wszystkie są w pełni funkcjonalnymi, wydajnymi systemami zapewniającymi doskonałe wrażenia podczas czyszczenia. Jednostki napędowe Vroom są oceniane na podstawie iloczynu kwadratowego. Najlepszy system dla twojego domu może być oceniony na wyższym polu powierzchni w oparciu o twój układ domowy i wybrane opcje systemu. Twój dealer poleci urządzenie, które zapewni Ci maksymalną moc czyszczenia. Większość Vroom Power Units jest objęta naszą ograniczoną dożywotnią gwarancją. Ponadto oferujemy również system garażowy Vroom - doskonały samodzielny system do czyszczenia samochodów i garaży.


Vroom Central Vacuums są dumnie montowane w Canton, Ohio, przez H-P Products, Inc. Od 1945 r. Firma H-P Products, Inc., wiodący producent odkurzaczy centralnych i produktów związanych z rurkami, ustanowiła międzynarodową operację opracowaną na podstawie prawdziwych zasad wytwarzania wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym obsługiwaniu potrzeb szerokiej bazy klientów. Doskonałe praktyki serwisowe i wydajnościowe, które zaszczepili w firmie kluczowi menedżerowie, pozycjonują H-P jako lidera w produkcji wyrobów rurowych i centralnego odkurzania. Świętując ponad 60 lat sukcesów produkcyjnych, H-P nadal rozwija się dzięki zróżnicowanej linii produktów, elastycznym możliwościom produkcyjnym, certyfikowanym procesom produkcyjnym ISO 9001: 2008 oraz wysokiej jakości produktom i usługom. H-P angażuje się w badania i formułowanie technologii w celu ulepszenia linii produktów, jednocześnie będąc pionierem w branży. Aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie produkcji, inżynierii oraz badań i rozwoju, H-P ma trzy najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Ohio o łącznej powierzchni ponad 300 000 stóp kwadratowych. Rozbudowane możliwości produkcyjne, w połączeniu z ulepszonymi procesami i efektywnością operacyjną, przyczyniają się do bardziej elastycznego i elastycznego środowiska produkcyjnego, zaprojektowanego tak, aby spełniać stale zmieniające się wymagania i potrzeby branży. H-P dystrybuuje swoje produkty do ponad 25 krajów i nadal rośnie dzięki agresywnemu rozszerzaniu kanałów dystrybucji i umowom partnerskim. Zaangażowanie H-P w satysfakcję klientów zaowocowało działaniami ekspansyjnymi i zwiększonymi możliwościami produkcyjnymi, które doprowadziły do ??stałego wzrostu sprzedaży i udziału w rynku, zarówno w wymiarze międzynarodowym, jak i krajowym. Najlepszy system dla twojego domu może być oceniony na wyższym polu powierzchni w oparciu o twój układ domowy i wybrane opcje systemu. Twój dealer poleci urządzenie, które zapewni Ci maksymalną moc czyszczenia. Większość Vroom Power Units jest objęta naszą ograniczoną dożywotnią gwarancją. Ponadto oferujemy również system garażowy Vroom - doskonały samodzielny system do czyszczenia samochodów i garaży.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO ODKURZACZA

1. Ile potrzebuję mocy czyszczącej?
Zastanów się nad swoim stylem życia. Każdy dom ma swój udział w kurzu, zabrudzeniach i kłaczkach, które należy wyeliminować. Dodaj do aktywności zajęty życia rodzinnego; zwierzę domowe lub dwa; alergie lub dolegliwości układu oddechowego; niechlujne hobby; kwadratowy materiał z domu; dużo dywanów i dywanów; zakurzone miejsca i sezonowe zmiany pogody; a potrzeby związane z czyszczeniem zwiększają się proporcjonalnie. Będziesz chciał wybrać centralny system próżniowy z odpowiednią mocą, która nie tylko usunie brud z powierzchni, ale całkowicie go usunie z twojej przestrzeni życiowej, aby nie recyrkulował w powietrzu, co jest częstym problemem w przenośnych odkurzaczach. Nasze systemy usuwają 100% odkurzonego kurzu, brudu i alergenów z domu.   Pomożemy Ci wybrać jednostkę napędową, która najlepiej odpowiada potrzebom powierzchni domu. Nasze jednostki mocy są skonstruowane tak, aby pasowały do ??powierzchni domu i Twoich konkretnych potrzeb związanych z czyszczeniem. Jednostki napędowe Vroom są dostępne dla domów każdej wielkości i układu.

2. Jak łatwo jest używać i utrzymywać system Central Vac? Nie ma więcej maszyn czyszczących Clunky. Czy pamiętasz, jak wysiadasz z samochodu, żeby podnieść ciężkie drzwi garażowe - w deszczu? Lub rozciągając przewód telefoniczny w kuchni przez miskę z jabłkami, gdy próbowałeś dotrzeć do piekarnika, zanim spalisz pieczeń? Niektóre nowoczesne udogodnienia, takie jak automatyczne otwierania drzwi garażowych i telefony bezprzewodowe, wprowadzają pewną swobodę w nasze codzienne życie, prowadząc nas do zastanowienia się, jak żyliśmy bez nich. Mimo to większość z nas nadal obciąża ciężkie, uciążliwe odkurzacze w całym domu, napinając nasze plecy i nacinając stolarkę bez żadnych wątpliwości, nieważne, że nieporządne i drogie worki próżniowe wymagają nieskończonej wymiany. Z naszymi systemami po prostu podłączasz koniec węża do zaworów wlotowych w całym domu i ruszasz. Aby uzyskać najwyższą wygodę, wybierz jedno z naszych unikalnych rozwiązań w zakresie zarządzania wężami - Vroom lub Spot. Te chowane systemy wężowe zapewniają wygodne czyszczenie we wszystkich częściach domu! Szeroka gama akcesoriów ułatwia czyszczenie całego domu. Gdy przejdziesz do właściwego systemu centralnego vac, będziesz się zastanawiać, dlaczego tak długo czekałeś, aby ta niezbędna czynność była mniej czasochłonna, uciążliwa i niezręczna. Ludzie, którzy nienawidzą odkurzania bardziej niż jakiekolwiek inne domowe zadanie, kochają swój centralny system próżniowy, ponieważ jest on prawie bez wysiłku użyty, wygodny i niezwykle skuteczny! dużo dywanów i dywanów; zakurzone miejsca i sezonowe zmiany pogody; a potrzeby związane z czyszczeniem zwiększają się proporcjonalnie. Będziesz chciał wybrać centralny system próżniowy z odpowiednią mocą, która nie tylko usunie brud z powierzchni, ale całkowicie go usunie z twojej przestrzeni życiowej, aby nie recyrkulował w powietrzu, co jest częstym problemem w przenośnych odkurzaczach. Nasze systemy usuwają 100% odkurzonego kurzu, brudu i alergenów z domu.   Pomożemy Ci wybrać jednostkę napędową, która najlepiej odpowiada potrzebom powierzchni domu. Nasze jednostki mocy są skonstruowane tak, aby pasowały do ??powierzchni domu i Twoich konkretnych potrzeb związanych z czyszczeniem. Jednostki napędowe Vroom są dostępne dla domów każdej wielkości i układu.

3. Czy system Central Vac jest cichszy niż przenośny odkurzacz? Kto potrzebuje więcej hałasu w swoim świecie? Po wybraniu centralnego systemu próżniowego nie powinno się wymieniać wydajności z poziomem hałasu. Niektóre centralne vac są tak głośne, że brzmią jak cztery przenośne odkurzacze pracujące w tym samym czasie. Oooo. Nasze systemy są tak ciche, że można je uruchomić, gdy dziecko (lub małżonek) drzemie.

4. Co z instalacją? Czy mój istniejący dom może być wyposażony w system retro, czy może być używany tylko w nowym budownictwie? Na działanie jakiegokolwiek centralnego systemu próżniowego może negatywnie wpłynąć niewłaściwa instalacja. Wybierając jeden z naszych systemów, masz pewność, że twój system jest instalowany przez jednego z naszych certyfikowanych instalatorów. Zarówno nowa konstrukcja, jak i modernizacja są łatwe do wykonania często w ciągu jednego lub dwóch dni. Ponieważ jesteśmy wykwalifikowani i wyszkoleni w centralnym systemie vac, nie tylko nasze systemy będą prawidłowo zainstalowane; do każdej pracy podchodzimy z myślą o wygodzie, w przeciwieństwie do wygody instalatora. Oznacza to, że będziesz pracował z nami nad zaprojektowaniem schematu rozmieszczenia zaworów wlotowych w oparciu o koszty, optymalną wydajność i sposób, w jaki planujesz korzystać z systemu, z dbałością o szczegóły, które docenisz za każdym razem, gdy będziesz próżnia (bez zainstalowanych zaworów za drzwiami lub innymi niewygodnymi miejscami, na przykład).

5. Czy centralny odkurzacz może naprawdę poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach? Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) stwierdza, że ??zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach jest najbardziej poważnym problemem zdrowotnym w Ameryce. Amerykańskie Kolegium Alergów donosi, że 50% wszystkich chorób jest spowodowanych zanieczyszczonym powietrzem w pomieszczeniu lub pogarsza je. Zła jakość powietrza w pomieszczeniach może być spowodowana kilkoma czynnikami: dzisiaj bardziej szczelnie zamknięta obudowa mieszkaniowa, syntetyczne materiały budowlane i meble oraz chemicznie sformułowane produkty gospodarstwa domowego. Ponieważ większość ludzi spędza w domu 90% czasu, jakość powietrza w pomieszczeniach może wpływać na zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę, szczególnie u dzieci i osób starszych. Nasz system eliminuje 100% odkurzanego brudu, kurzu i alergenów, tworząc zdrowszy dom, w przeciwieństwie do przenośnych odkurzaczy, które recyrkulują porcje pyłu i alergenów, które przyjmują. Twój dom będzie wyglądał lepiej, będzie pachniał świeżo i zapewni czystsze powietrze dzięki naszym systemom. W rzeczywistości Szkoła Medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis odkryła, że ??objawy alergii mogą zostać poprawione nawet o 61% w przypadku korzystania z centralnego systemu próżniowego. Zgodnie z amerykańską umową o partnerstwie gospodarczym stosowanie centralnych systemów próżniowych, które są odprowadzane na zewnątrz, może znacznie zmniejszyć roztocza kurzu domowego, pyłki roślinne, sierść zwierząt i inne czynniki wywołujące alergie.

6. Czy producent oferuje gwarancję? Jaką dokumentację ma firma? Systemy Vroom Central Vac są produkowane przez HP Products, amerykańską firmę działającą w branży systemów próżniowych od 1955 r. Klienci i sprzedawcy wiedzą, że mogą polegać na stabilności firmy, gdy potrzebują instalacji, dodatkowych lub zamiennych części i akcesoriów lub w przypadku musisz aktywować ograniczoną dożywotnią gwarancję. Zanim zdecydujesz, który centralny system vac kupisz, zbadaj historię i postanowienia gwarancyjne innych firm i ich produktów. Nasza ograniczona gwarancja na całe życie to najbardziej wszechstronna gwarancja w branży. Gwarancja obejmuje WSZYSTKIE elementy zainstalowane na stałe. Obejmuje to korpus kanistra, pochłaniacz zanieczyszczeń, silnik, płytkę drukowaną, wbudowany zawór wlotowy, przewody i złączki, okablowanie niskonapięciowe i zawory wlotowe.

7. Jakie są uwarunkowania długoterminowe i długoterminowe systemu Central Vac? Koszt to równanie jakości, czasu, energii i materiałów. Podczas gdy początkowe nakłady pieniężne w centralnym systemie próżni mogą być większe niż w przypadku przenośnego odkurzacza, długoterminowe koszty mogą w rzeczywistości być niższe w dłuższej perspektywie. Był czas, kiedy dobry odkurzacz był solidną inwestycją, która trwała przez lata. Dzisiejsze przenośne zamiatarki wydają się być zaprojektowane z myślą o starzeniu się. Nawet jeśli wydasz ponad 500 dolarów na wysokiej jakości odkurzacz przenośny, nadal będziesz musiał sobie radzić z wagą, niedogodnościami i kosztami torby, które mu towarzyszą, a także z perspektywą wymiany w pewnym momencie. Z drugiej strony, centralny system próżniowy to inwestycja w wydajne działanie, znacznie czystsze powietrze w pomieszczeniach i wygoda, która najprawdopodobniej będzie trwała przez cały czas w domu, a nawet zwiększy jego wartość odsprzedaży. Jak napisał jeden z budowniczych domów: "Kiedy potencjalni klienci przychodzą do moich domów, dwie rzeczy, które komentują najbardziej, to granitowe blaty i centralne systemy próżniowe".

8. Czy system jest przyjazny dla środowiska? Cichy, czysty i odpowiedni dla zieleni. Ponieważ nasze centralne systemy próżniowe zmniejszają zanieczyszczenie hałasem i znacznie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach, wielu konsumentów wybiera nasze systemy podczas budowania "zielonych" domów lub tych, którzy przestrzegają surowych norm środowiskowych, aby utrzymać jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Zalety Vroom Central Vacuums

Istnieje wiele wyjątkowych zalet posiadania naszego centralnego systemu próżniowego!     

Wysokiej jakości produkty, świetna obsługa i godna zaufania firma VROOM - w branży od 1948 roku, a wszystko to jest wspierane przez najbardziej kompleksową w branży ograniczoną dożywotnią gwarancję.     Usuwane jest 100% wszystkich brudu, alergenów i zapachów z odkurzacza     Wydajne działanie czyszczące poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, tworząc zdrowsze środowisko domowe dla Twojej rodziny. Nasze systemy eliminują ponowne krążenie brudu, kurzu i zapachów, co jest idealne dla rodzin alergików i astmatyków lub zwierząt domowych.     Wygodne czyszczenie całego domu za pomocą jednego prostego systemu. Mamy najszerszy wybór akcesoriów specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia wszystkich wewnętrznych powierzchni, podłóg, dywanów, mebli i zabiegów okiennych - idealnych również dla garaży, kamperów i łodzi! Bez ciężkiego sprzętu do noszenia, wystarczy włożyć wąż do najbliższego zaworu wlotowego, aby szybko i łatwo oczyścić     Dzięki rozbudowanej linii produktów możemy dopasować odpowiedni system do każdego rozmiaru domu, projektu domu lub budżetu.     Ciszej niż w suszarce do ubrań, nasze systemy zapewniają najcichszą moc czyszczenia na rynku.     Lekkie i trwałe wiadro z tworzywa ABS zapewnia wygodną powierzchnię dolną, co ułatwia obsługę. Plus z dużą pojemnością pojemnika na brud, opróżnisz go rzadziej.     Oferujemy akcesoria próżniowe Vroom i Spot-quick-clean do łatwego czyszczenia.     Centralny system próżniowy zwiększa wartość odsprzedaży domu, przedłuża żywotność dywanów i wyposażenia, oszczędza czas i poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach.