Wyszukiwarka

Kategorie

Wyszukiwarka

Odkurzacz centralny GLOBOVAC ECOCYCLONE (bez zestawu)

Odkurzacz centralny GLOBOVAC ECOCYCLONE (bez zestawu)
Odkurzacz centralny GLOBOVAC ECOCYCLONE (bez zestawu)
Cena:
1 640,00 PLN /szt.
NETTO 1 333,33 PLN

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Termin wysyłki: 3 dni

Opis

Domy do 200m2

Instalacja do 30 mb

Ilość punktów ssących  do 6

Łatwy w użyciu filtr zmywalny pod bieżącą wodą

Duży zbiornik na śmieci

Odkurzacz centralny w najniższej cenie, na polskim rynku!

EcoCyclone do zastosowań w małych i średnich domach.

Odkurzacz centralny EcoCyclone został stworzony dla osób które szukają kompromisu pomiędzy wciąż wysoką jakością i niską ceną produktu.

Sprawdzi się doskonale w małych i średnich domach, gdzie ilość gniazd ssących nie przekracza 6 a odległość od najdalszego gniazda ssącego wynosi do 30m.

Posiada bardzo wygodne zapięcia ułatwiające odczepianie i zakładanie zbiornika

Jednostka cicha i jednocześnie ekonomiczna, zapewnia niskie zużycie prądu.

Odkurzacz centralny cena tej jednostki jest jedną z jego największych zalet i wyróżnia się na tle innych propozycji z rynku centralnego odkurzania.

W ramach promocji, do każdego zakupionego odkurzacza dodajemy drugi filtr zmywalny oraz ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa gratis!

Parametry jednostki EcoCyclone: 

Rodzaj filtracji: filtr zmywalny antystatyczny

Moc: 1750W

Silnik: przepływowy

Marka silnika: Domel

Ilość turbin: 1

Przepływ powietrza: 190m3/h

Airwatts: 570W

Podciśnienie: 34,8kpa

Zabezpieczenie ciśnieniowe: zawór podciśnienia

Wysokość: 840mm

Średnica: 310mm

Pojemność zbiornika: 20l

Powierzchnia budynku: do 200m2

Maksymalna długość instalacji: 30m

Ilość gniazd ssących: 4 do 6

Głośność: 58 dB

Gwarancja: 3 lata

Charakterystyka produktu : 

Odkurzacz centralny ecoCyclone wyposażony jest on w bardzo dobry filtr, który pokryty jest specjalną antystatyczną warstwą. Ma ona niezwykle zbawienne działanie, zwiększa bowiem żywotność filtra oraz ogranicza rozwój bakterii. Ta jednostka to także cena, która zachęca aby go zakupić. Dodatkowym atutem jest łatwy do czyszczenia filtr, który wystarczy jedynie umyć pod bieżącą wodą.

Filtr ten brudzi się wolniej, co sprawia, że silnik działa ekonomiczniej. Jak to działa? Dzięki temu, że filtr nie brudzi się tak szybko, silnik chodzi na wolniejszych obrotach. To spowolnienie zaś wpływa na mniejszy pobór prądu przy odkurzaczu. Odkurzacz centralny więc to nie tylko niska cena zakupu, ale też niższy poziom zużycia.

To jednak nie koniec atutów tego urządzenia. Posiada ono bowiem nowoczesny silnik o mocy 1750W. Dzięki wydajności nowoczesnego silnika i przemyślanej konstrukcji odkurzacza udało się uzyskać niską emisję hałasu, która nie przekracza 58db. To oznacza, że odkurzacz centralny ecoCyclone to idealne rozwiązanie dla ceniących niski poziom hałasu.

Silnik wytwarza duże podciśnienie 34,8 kPa, które pozwala na szybkie i wydajne odkurzanie. Wydajność odkurzacza sprawia, iż nadaje się on do krótkich systemów z wężem chowanym w ścianie. Jeśli więc posiadasz taki system – urządzenie to okaże się świetnym wyborem. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w stylowe, praktycznie rączki do mocowania zbiornika na zanieczyszczenia.

Odkurzacz przeznaczony jest do małych i średnich domów, które nie posiadają zbyt rozbudowanej instalacji. Warto o tym pamiętać przy wyborze urządzenia. Centrala ta produkowana jest w Unii Europejskiej.

Cena odkurzacza centralnego ecoCyclone jest niesamowicie niska, biorąc pod uwagę fakt, że oprócz głównego urządzenia klient otrzymuje pełen komplet do odkurzania. Tzn. nie tylko odkurzacz, lecz również cały sprzęt, taki jak szczotki czy wąż itp. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom osób decydujących się na zakup – otrzymują oni drugi zapasowy filtr, który gwarantuje nieprzerwane użytkowanie odkurzacza w czasie, gdy zachodzi konieczność wyczyszczenia filtra.

Jak widać to świetna oferta, która sprawdza się na dłużej. Odkurzacz centralny cena, która zachęca, jakość, której można zaufać oraz wygodne użytkowanie, które mało kosztuje. Jest to więc inwestycja, która ma służyć przez lata, w wygodny, prosty i niedrogi sposób.

Podobne produkty