Wyszukiwarka

Kategorie

Wyszukiwarka

Odkurzacz centralny ASPILUSA IZZY 250 (z zestawem PREMIUM)

Odkurzacz centralny ASPILUSA IZZY 250 (z zestawem PREMIUM)
Odkurzacz centralny ASPILUSA IZZY 250 (z zestawem PREMIUM)
Odkurzacz centralny ASPILUSA IZZY 250 (z zestawem PREMIUM)
Odkurzacz centralny ASPILUSA IZZY 250 (z zestawem PREMIUM)
Cena:
2 800,00 PLN /szt.
NETTO 2 276,42 PLN

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Termin wysyłki: 3 dni

Opis

Do 15 lat gwarancji*

Idealny do mieszkań, apartamentów i małych domów o max. powierzchni 240 m2 i instalacji o długości do 25m.

Wysoko wydajny silnik o mocy 1400W.

Filtr poliestrowy z powłoką nano srebra – łatwo zmywalne wszelkie zanieczyszczenia.

Wyciszona komora silnika = Niski poziom hałasu, dostępny z odkurzaczem tłumik o wysokich właściwościach tłumiących.

Konstrukcja zapewniająca odpowiednie chłodzenie silnika zwiększając jego żywotność.

Komponenty firmy WURTH.

Systemy zabezpieczające przed przeciążeniem i awarią.

Cykloniczna Filtracja Hybrydowa – dzięki wykorzystaniu tej metody skuteczność filtracji jest na poziomie 97-98%.

Lekki oraz łatwy w zdejmowaniu i zakładaniu przezroczysty zbiornik na śmieci.

Możliwość podłączenia do instalacji ssącej z obu stron obudowy.

Najprostszy z możliwych montaż na ścianie.

Obudowa odkurzacza wykonana z materiałów odpornych na wilgoć .

Wysokowydajny, o łatwej i higienicznej obsłudze odkurzacz centralny, przeznaczony do dokładnego czyszczenia najróżniejszych powierzchni w lokalach mieszkalnych i biurowych. Nafaszerowany zabezpieczeniami przed wszelkimi awariami i uszkodzeniami zapewnia ekstremalną niezawodność. Idealny dla wszystkich, którzy wymagają najwyższej jakości oraz bezawaryjności od urządzeń, w które inwestują.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno takiego urządzenia to dla Ciebie inwestycja i traktujesz bardzo poważnie taki zakup. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie konkretny i pełny opis techniczno-informacyjny odkurzacza V MAX.

Zobacz co zyskasz inwestując w odkurzacz centralny IZZY 250:

– 1 – Wysoka wydajność dzięki silnikowi Domel o mocy 1400W

Firma Domel to europejski producent silników, który jest uznaną marką na całym świecie. Silniki tej marki zostały użyte w 250 000 000 różnego rodzaju urządzeniach na całym świecie, ponieważ są ekstremalnie trwałe i wydajne, dzięki czemu zapewniają najdłuższe, bezawaryjne działanie spośród wszystkich jednostek dostępnych na rynku. A ich głównym atutem jest niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dlatego jeśli oczekujesz najlepszego odkurzacza centralnego, to wybór urządzenia z silnikiem Domel będzie świetną decyzją.

Prezentowany odkurzacz IZZY 250 wyposażono w silnik, którego moc umożliwia dokładne czyszczenie różnych powierzchni w pomieszczeniach. Świetnie sprawdzi się zarówno do czyszczenia twardych powierzchni, takich jak panele podłogowe, kafelki itp. oraz do miękkich powierzchni jak dywany i wykładziny. Ponadto duża moc pracy odkurzacza pozwala na szybkie i łatwiejsze czyszczenie – jakiekolwiek zanieczyszczenia zostają momentalnie wciągnięte do węża, nawet z pewnej odległości od szczotki. Da ci to oszczędność czasu nawet do 1 godziny podczas pojedynczego czyszczenia pomieszczenia.

Z tym odkurzaczem już na zawsze zapomnisz co to długie, męczące i denerwujące odkurzanie i to niezależnie od tego jaką powierzchnię będziesz czyścił.

– 2 – Centrala sterująca to podzespoły firmy WURTH.

Kolejna znana na całym świecie firma, której podzespoły należą do najlepszych na świecie pod względem jakości. W odkurzaczu IZZY 250 centrala sterująca została całkowicie wykonana z komponentów firmy WURTH, dzięki czemu odkurzacz posiada zabezpieczenia elektroniki przed uszkodzeniami, które mogłyby spowodować np. przeciążenia, skoki napięcia w sieci elektrycznej. IZZY 250 skonstruowany został z odpowiednio dobranych, spasowanych oraz najwyższej jakości komponentów, a efektem tego jest między innymi wysoka wytrzymałość – odkurzacze te są odporne na wilgoć, która nierzadko może wystąpić w pomieszczeniach piwniczych, garażowych.

Te wszystkie fakty są gwarancją najwyższej niezawodności tego sprzętu. Dzięki temu, że odkurzacze IZZY zostały zbudowane w oparciu o sprawdzone i najwyższej jakości komponenty, inwestycja w ten odkurzacz gwarantuje niepowtarzalną wydajność, żywotność oraz solidność, która sprosta najróżniejszym wyzwaniom w czyszczeniu Twojej przestrzeni.

– 3 – Cykloniczna Filtracja Hybrydowa.

System ten polega na odseparowaniu zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza. Dzięki wykorzystaniu tej metody skuteczność filtracji jest na poziomie 97-98%. Ponadto ta metoda pozwala na skuteczne filtrowania cząstek stałych, takich jak: piasek, roztocza, sierść, tkaniny i innych, a to wpływa na wysoką jakość odkurzania. System ten jest dokładny i precyzyjny. Bardzo duże znaczenie ma fakt, że charakteryzuje się znacznie mniejszym zużyciem energii niż dotychczasowe technologie w tego typu urządzeniach. Dzięki takiej oszczędności rocznie możesz spokojnie zyskać pieniądze na kolację „All Inclusive” w wykwintnej restauracji.

Dzięki powyższej metodzie czyszczenie staje się szybsze i bardziej wydajne, a ty oszczędzasz czas poświęcany na sprzątanie.

– 4 – Ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa oraz bezpiecznik przeciążeniowy.

Oba te systemy zainstalowano aby zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniem silnika w wyniku zatkania, niedrożności instalacji ssącej.

Z racji obecności tych zabezpieczeń możesz mieć pewność, że ten sprzęt będzie Ci dobrze służył przez lata, a ty będziesz bez obawy o to, że przedwcześnie zużyje się najważniejsza część urządzenia – czyli silnik. A co najważniejsze, dzięki tym systemom urządzenie to samo pilnuje tego by jego działanie przebiegało właściwie, bez zakłóceń i nie narażało odkurzacza na awarie.

– 5 – Filtr.

W celu zabezpieczenia silnika przed uszkodzeniami wywołanymi przez śmieci wpadające do zbiornika, w tym odkurzaczu umieszczono filtr pokryty warstwą teflonu. Jest on doskonałą ochroną dla silnika, ponieważ skutecznie blokuje wszelkie zanieczyszczenia, nawet takie składające się z cząstek stałych, takich jak piasek, szkło, sierść, tkaniny i inne.

Jednak mimo tego, że tak efektywnie hamuje wszelkie zanieczyszczenia, to nie trzeba martwić się o jego szybkie zapychanie, które prowadzi do odczuwalnej utraty mocy ssącej odkurzacza – i to nawet do 3-krotnego spadku. Dzieje się tak dzięki powłoce teflonowej. Powoduje ona, że zanieczyszczenia nie przylegają do filtra, tylko odbijają się od niego i wpadają prosto do zbiornika. Co istotne nawet kurz i wszelkie pyłki nie przylegają z taką łatwością do użytego w tym odkurzaczu filtra, jak do tradycyjnych zwykłych, materiałowych filtrów.

Co za tym idzie nie musisz ciągle czyścić filtra, a to jest wyraźnie uciążliwe, gdy nieustannie trzeba to robić. Oprócz tego filtr użyty w tym sprzęcie jest niezwykle łatwy w czyszczeniu – nawet w sumie najłatwiejszy do czyszczenia wśród dostępnych. Wystarczy go tylko opłukać pod bieżącą wodą i wszelkie zanieczyszczenia zostaną usunięte. Jeśli używasz w swojej kuchni naczynia z powłoką teflonową, to doskonale wiesz, że jakiekolwiek zabrudzenia wcale nie przylegają do nich i jak łatwo je wyczyścić. Dokładnie tak samo jest z filtrem w tym odkurzaczu centralnym Izzy 250. Ponadto filtr ten niezwykle szybko schnie, więc możesz już po chwili ponownie go włożyć do odkurzacza. a ta czynność jest niezwykle prosta i intuicyjna.

– 6 – Łatwa obsługa odkurzacza.

IZZY 250 posiada funkcję EZZY CLICK, która zapewnia proste mocowanie zbiornika na odpady. Zbiornik mocowany jest za pomocą 2 klamer, które z łatwością i jednym ruchem dłoni odpina się, by zdjąć i opróżnić zbiornik z zebranych śmieci. Dodatkowo sam zbiornik jest wykonany z materiału przezroczystego, dzięki czemu bez zdejmowania go widzisz jak bardzo zapełniony jest pojemnik.

Następne ułatwienie to możliwość podłączenia odkurzacza do instalacji ssącej z obu stron obudowy. A w połączeniu z najłatwiejszym z możliwych montażem na ścianie, daje niesamowitą łatwość w umiejscowieniu i zamontowaniu sprzętu w pomieszczeniu.

Jeśli oczekujesz od odkurzacza:

żeby zapewniał Ci szybkie czyszczenie

aby był możliwie najłatwiejszy w obsłudze

najwyższej jakości w oparciu o podzespoły znanych i sprawdzonych firm

by dzięki odpowiedniej konstrukcji i zabezpieczeniom służył Ci długimi latami

To odkurzacz centralny IZZY 250 jest idealną propozycją dla Ciebie.

Gdy zaczniesz używać odkurzacza V MAX, natychmiast odkryjesz, jak pozornie zwykły sprzęt daje Ci nową jakość i komfort czyszczenia Twojej przestrzeni.

Ważne Informacje

Tylko najlepsze turbiny Domel.

Filtry samooczyszczające się z powłoką teflonową.

Płytki sterujące wykonywane ręcznie, z podzespołów niemieckich i polskich.

Mocowanie zbiornika w systemie Ezzy klik. Bez celowania.

Izzy wyposażamy w zawory ciśnieniowe, które znacznie wydłużają żywotność odkurzacza!

Obudowy wykonywane z niepalnego materiału ABS, o ogromnej tolerancji na wilgoć.

Odkurzacze centralne Aspilusa IZZY Cyklon mogą być montowane na zewnątrz budynku po spełnieniu określonych wymagań.

Przezroczyste zbiorniki na zanieczyszczenia znacznie ułatwiają określenie ilości zanieczyszczeń w zbiorniku.

Dla ułatwienia montażu odkurzacze centralne Izzy posiadają podejście instalacyjne odkurzacza centralnego z prawej i lewej strony.

Dla koneserów – Tłumiki do odkurzaczy centralnych Aspilusa Izzy to solidna produkcja ręczna w Portugalii.

Odkurzacz centralny IZZY 250 Dane techniczne

Rodzaj filtracji: cyklon – filtr zmywalny poliestrowy z powłoką teflonową

Silnik Domel 1400W

Turbina – 2 stopnie

Max długość instalacji: 25

Zalecana max liczba gniazd: do 4

Moc ssąca Air Watt: 566

Podciśnienie kPa: 29,70

Wydajność (m3/h): 222

Obudowa wykonana z materiałów o wysokiej odporności na wilgoć.

Poziom hałasu: 55dB

Waga: 15kg

Wysokość/średnica: 740×300 mm

Gwarancja 5 lat

Odkurzacz centralny IZZY 250 Dodatkowe Informacje

Posiada zabezpieczenie przeciążeniowe w postaci bezpiecznika na obudowie jednostki.

Podłączenie: do rurociągu ssącego z prawej lub lewej strony i wyrzutu powietrza z prawej strony.

Łatwy montaż na ścianie.

Niski poziom hałasu: wyciszona komora silnika oraz dostępny z odkurzaczem tłumik o wysokich właściwościach tłumiących.

Obudowa odkurzacza wykonana z materiałów o wysokiej odporności na wilgoć.

Wentylacja silnika: konstrukcja zapewniająca odpowiednie chłodzenie silnika zwiększając jego żywotność.

System Ezzy Click zapewnia bezproblemowe mocowanie zbiornika w dowolnym miejscu na obręczy odkurzacza.

Specyfikacja zestawu Premium (w cenie):

  Odkurzacz centralny IZZY 250 – solidny i mocny w niskiej cenie. Gwarancja 5 lat

  wąż ssący Prestige 9m – 2 końce obrotowe i rączka z systemem push and klik

  rurę teleskopową ze stali kwasoodpornej

  plastikowy wieszak na wąż ssący

  szczotkę dwufunkcyjną ABS – zabezpieczona gumą przed obijaniem

  szczotkę z końskim włosiem do podłóg drewnianych i płytek

  szczotkę z włosiem PP – polipropylen – umożliwia odkurzanie płynów i nierównych powierzchni

  szczotkę szczelinową

  szczotkę do kurzu

  szczotkę do tapicerki wraz z nakładką z włosiem

  każdy zestaw zawiera tłumik, wieszak na odkurzacz wraz z kołkami

*Standarowa gwarancja to 5 lat od daty zakupu na paragonie i karcie gwarancyjnej. Importer z ramienia producenta wydłuża gwarancję gdy serwisujemy urządzenie zgodnie z harmonogramem prac na karcie serwisowej przeglądów technicznych.Przystąpienie do programu nie wymaga opłaty wstępnej.

Podobne produkty