Wyszukiwarka

Kategorie

Wyszukiwarka

Odkurzacz centralny Aspilusa V Max 1.9

Odkurzacz centralny Aspilusa V Max 1.9
Odkurzacz centralny Aspilusa V Max 1.9
Cena:
5 999,00 PLN 
NETTO 4 877,24 PLN

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Termin wysyłki: 2 dni

Opis

Odkurzacz centralny V Max 1.9

Prezentowana seria odkurzaczy V MAX to ekskluzywna linia, zapewniająca bezkompromisową jakość i wygodę użytkowania.

V MAX to obecnie najbardziej wydajny system filtracji wykorzystujący technologię pełnego cyklonu, dzięki czemu nie wymaga stosowania tradycyjnego filtra w odkurzaczu.

Eliminując tradycyjny filtr i zastępując go jedynie cylindrem wykonanym ze stalowej siatki, która zabezpiecza silnik ssący jednostki, wykorzystuje pełną moc turbiny.

Dzięki tak rozwiązanej separacji pełno cyklonicznej, wydajność odkurzacza jest wyższa i ma charakterystykę liniową  w porównaniu z jednostkami wyposażonymi w filtry.

Jednostka V MAX jest owocem 4 letniego procesu projektowego, którego celem było zbudowanie urządzenia energooszczędnego o wyższym współczynniku wydajności do mocy silnika oraz niższym poziomie hałasu.

Zastosowana technologia w połączeniu z wysokiej jakości materiałami budulcowymi pozwoliła nam stworzyć produkt o najlepszym współczynniku wygłuszenia dostępnego na rynku.

 

 

Kontrola serwisowa – Po 480h pracy lampka zacznie migać na czerwono sygnalizując, że zbliża się czas na wymianę szczotek silnika. Po 500h odkurzacz zostanie wprowadzony w stan serwisowy, bez możliwości ponownego uruchomienia.

Kontrol zapełnienia zbiornika – Po 3 godzinach pracy jednostki, zatrzymuje maszynę do opróżnienia depozytu. Odkurzacz pozwala na aktywację z poziomu uchwytu węża bez opróżniania depozytu.

Zabezpieczenie Termiczne – Jeśli urządzenie pracuje 2 minuty powyżej 85ºC praca silnika zostaje zatrzymana, lampka serwisu zasygnalizuje to pulsowaniem. Urządzenie wystartuje ponownie gdy temperatura spadnie poniżej 60ºC.

 

Bezkompromisowa Europejska Jakość V MAX 

Jednostka V MAX została zbudowana w oparciu o bardzo wydajne oraz niezawodne podzespoły Europejskich producentów.

Technologia V-Ultra Silence opracowana na potrzeby V MAX to tylko jeden z elementów wyróżniających prezentowaną  jednostkę. Konstruktorzy zadbali również o bezpieczeństwo i kontrolę parametrów odkurzacza realizowaną w oparciu o zaawansowany mikrokontroler z dedykowanym do tego modelu oprogramowaniem.

V MAX 1.9 pozwala na w pełni komfortową obsługę domów dużej powierzchni , nawet do 400m2.

Seria V MAX posiada większą liczbę dodatkowych opcji oraz zabezpieczeń w porównaniu do regularnych linii odkurzaczy centralnych Aspilusa i charakteryzuje je topowa niezawodność zabezpieczeń, które automatycznie odcinają zasilanie na czas krótkiej kwarantanny podczas gwałtownych skoków napięcia.

 

V Max 1.9 Dane techniczne:

Filtracja : pełen cyklon, siatka stalowa

Silnik : Domel 1900W by pass

stopnie turbiny : 3

Max długość instalacji : 70

Zalecana max liczba gniazd : 8/16

Wydajność(m3/h) : 214

Moc ssąca Air Watt : 680

Podciśnienie kPa : 37,50

Soft Start – tak

Zabezpieczenie skoki napięcia – tak

Zabezpieczenie termiczne – tak , odcina zasilanie powyżej 85stC

Poziom hałasu: 60dB

Waga : 15kg

Wysokość/średnica: 107×35 cm

Pojemność zbiornika na śmieci : 50L

Gwarancja 7 lat

Podobne produkty